KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16694429
nr 1669 4429
Akvareller
5 st, Lena Hoel, Monogramsignerade, akvarell, yttermått inklusive ram: 30x30-30x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:42:35
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr